Soe koht!

01.02.2019 kell on 16.29

Kõige kaugem koht, kus käinud olen on 1998 aastal perega Itaalia reis. Nii kauget reisi pole siiski mõtet bussiga teha nii nagu meie seda tegime. Giidiga oli meil aga eriti vedanud :D inimene oli oma tööst nii tülpinud ja tahtis kiirelt selle reisiga ühele poole saada. Ta kappas kiirelt ühe objekti juurest teise ja kui lõpuks veidi vanemad inimesed kohale jõudsid siis oli giid juba lõpetanud ja kõlas lause „ja selline lugu oligi selle monumendiga“ :D
Kui kõigil teistel gruppidel olid kas ühesugused mütsid, särgid ja giidil pikk tokk, kus lehvis oma riigi lipp, et suure rahvasumma sees mitte ära kaduda siis meil polnud loomulikult midagi. Kui olime parasjagu purskkaevude juures ütles giid, et siin on teil aega 10 min pildistamiseks ning ringi vaatamiseks. Oli möödunud vaevu 5 min, kui giid arvas, et enamus tahaks vist edasi minna ja nii me kiirustasimegi järgmisse kohta. Kui mõni aeg hiljem selgus, et üks inimene on kadunud siis ütles giid selle peale, et mis me ikka teha saame, me peame ikkagi oma ettenähtud programmist kinni pidama ja edasi liikuma ning loodetavasti oskab eksinud neiu ise järgmisse punkti tulla :) WHAT A FFFFFFF.
Õnneks läks kõik hästi ja see umbes 20-tes aastates neiu oskas ise järgmise hotelli juurde tulla, kuigi oli näha, et ta väga õnnelik selle üle ei olnud ja pisarad olid silmas. Siia maani ma mõtlen, et kui mina oleks selle neiu asemel ära kadunud siis ilmselt oleksin praegugi Itaalias :D 

Ootan juba põnevusega oma järgmist suurt reisi, milleks on Türgi. Reis väljub 29 aprill 2019. 
Reis ostetud tuli vaadata ruttu passi, kas see ikka kehtiv on :)
Lugesin ka teiste reisiblogisid, et ennast kurssi viia kõige vajalikuga. Kõige rohkem, mida erinevad reisikirjad välja tõid oli ikka see, et sealset vett ei tasuks võtta suu sissegi, kohalikud üritavad iga hinna eest sul nahka koorida ja riietuse osas ei peagi ma tõttama burkat ostma vaid seal on täiesti tavaliselt riietuvad inimesed. 
Kuna tegu on pakettreisiga siis ma ei usu, et midagi saaks väga viltu minna. 
Selle reisi eesmärk on pigem hästi süüa, juua, päikest nautida, mõni ekskursioon võtta ja shopata. Kuna päikese suhtes olen muutunud viimaste aastatega üsna allergiliseks siis võtan kaasa ka ohtralt päikesekreemi ja allergiatablette :)
Eks parema ülevaate teen siis, kui reis läbi on.
Eelmine
Julge soovida!
Järgmine
Kuidas kaalus juurde võtta?

Lisa kommentaar

Email again: