VM 2018

https://www.youtube.com/watch?v=nMFfI3h9oCk
27.03.2018 kell on 15.06

Kõik sai alguse sellest, kui koju said soetatud kanuud. Probleem on olnud aga selles, et isegi kui sulle sõita meeldib siis selleks oleks vaja ka teist aerutajat. Õnneks on mul üks sõber, kellele samuti meeldib kanuutada ja kes on nõus minuga tulema isegi kell 4 hommikul rabasse :) 
Võhandu maratonist rääkis mulle õde ning kui algul läks see jutt ühest kõrvast sisse ja teisest välja siis hiljem asja uurides tundus see ikka väga vinge üritus olevat.
Saatsin kohe lingi ka sõbrale ja see oli nõus kohe paati hüppama. Eelmine aasta jäi see siiski teostamata aga sellel aastal juba nimed kirjas.
Esmalt tuleks vist veenduda, kas kanuu vett peab :)
Õige varustus ka puudub aga pole hullu..... palju tähtsam on võimaikult hea välja näha sest pildistatakse juu :D
Lugesin, et see pidavat olema raske ja et inimesed treenivad selleks ürituseks väga pikalt. No mis ma kostan... trenni enam väga teha ei jõua seega pean lootma jääma energiageeli peale. Kuna olen igas ettevõtmises maximalist ja vähemaga ei lepi kunagi siis lähen sinna ainult võitma :)
Siiani on olnud kõige pikemad distantsid umbes 25km nii, et väljakutse saab olema suur. 
Eesmärk on vähemalt 12 tunniga finišisse jõuda.
Ega ma tegelikult ei tea, mis mind seal ees ootab ja kui tavaliselt tekitab teadmatus ebameeldiva tunde siis seda üritust oodates on tunne üsna hea.

Oma paadiklassis on meil siiski väljavaated ka ilma trenni tegemata päris head. Pakun, et kui kanuus on mees ja naine siis suure tõenäosusega nad lõpuni ei jõua ja katkestavad või lähevad riidu :) 
Meil seda juhtuda ei saa sest olen alati äärmiselt meeldiv kaaslane.
Kes iganes soovib oma suhte proovile panna siis kõige paremini saad seda teha kanuuga sõites :D
Rapla l
Eelmine
Kuidas saada miljonäriks?
Järgmine
VM 2018 vol 2

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 1

Silver Kanuutamine on väga mõnus tegevus. Elujooksul päris palju sellega tegelenud ja selle suhte proovilepaneku osas on sul täiesti õigus. Eriti siis, kui tunned ,et power hakkab otsa saama. Ütled naisele,et miks ta laiskleb ja üldse ei aeruta. See sõim ja kisa on tõenäoliselt nii suur,et taastab koheselt kogu su energia ja jõu :D Aerutad vihaga lõpuni. Või siis on kanuus kaasas vähemalt kuuspakk . Kui summ on peas,siis läheb ka see sõudmine kuidagi libedamalt, olen kuulnud. Edu võislustel :) Mar 29, 2018